Oznámení

Odborný asistent na Katedře filozofie a společenských věd FF UHK

 

Děkanka FF UHK vypisuje výběrové řízení na pozici Odborného asistenta se zaměřením na filozofii pro Katedru filozofie a společenských věd FF UHK. Výše úvazku 1.0.

Více: https://www.uhk.cz/cs-CZ/UHK/Uredni-deska/personalni-vyberova-rizeni-a-souteze.aspx

 
Publikováno: 2018-02-08
 

Call for Papers

 

For English see below


Časopis Filosofie Dnes vyhlašuje Call for Papers pro speciální číslo věnované tématu Experimentální metody a evoluční modely ve filozofii. Více informací zde.

Our journal now accepts papers for a special issue focusing on Experimental methods and evolutionary models in Philosophy. More information here.

See also https://philevents.org/event/show/33610

 
Publikováno: 2017-06-06
 

PŘÏSPĚVKY V ANGLIČTINĚ

 
Časopis nyní přijímá i příspěvky v angličtině.  
Publikováno: 2014-11-11
 

Statistiky časopisu

 
Od svého vzniku obdržel časopis celkem 70 statí, z nichž bylo přijato a publikováno 35, to jest přesně 50%. Průměrná doba recenzování byla 50 dní.  
Publikováno: 2012-11-04 Více...
 

Nový vzhled časopisu

 
Nový, méně ponurý vzhled stránek časopisu si klade za cíl méně deprimovat stávající čtenáře a méně odrazovat nové čtenáře i příspěvatetele.  
Publikováno: 2012-03-27 Více...
 

FD v "Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik"

 
S potěšením oznamujeme, že časopis Filosofie dnes se stal součástí "Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice", o který se opírá "Metodika hodnocení výsledků výzkumu a vývoje" a články v něm publikované tedy budou bodově ohodnoceny.
 
Publikováno: 2010-06-30 Více...
 

Výzva k zasílání příspěvků

 
Vyzýváme potenciální přispěvětele, aby nám posílali příspěvky - jsme otevřeni jakýmkoli textům, které odpovídají zaměření časopisu; budeme nicméně publikovat pouze ty, které budou posouzeny jako odborně na výši.  
Publikováno: 2009-10-16 Více...
 

Filosofie dnes startuje

 
Časopis Filosofie dnes, vydávaný Katedrou filosofie a společenských věd na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové, předkládá své první číslo. Časopis si klade za cíl publikovat texty napsané ne proto, že si někdo potřebuje připsat body, ale proto, že se z nich čtenáři mohou něco zajímavého dozvědět.  
Publikováno: 2009-09-24 Více...
 
1 - 8 z 8 položek