Oznámení

PŘÏSPĚVKY V ANGLIČTINĚ

 
Časopis nyní přijímá i příspěvky v angličtině.  
Publikováno: 2014-11-11
 

Statistiky časopisu

 
Od svého vzniku obdržel časopis celkem 70 statí, z nichž bylo přijato a publikováno 35, to jest přesně 50%. Průměrná doba recenzování byla 50 dní.  
Publikováno: 2012-11-04 Více...
 

Nový vzhled časopisu

 
Nový, méně ponurý vzhled stránek časopisu si klade za cíl méně deprimovat stávající čtenáře a méně odrazovat nové čtenáře i příspěvatetele.  
Publikováno: 2012-03-27 Více...
 

FD v "Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik"

 
S potěšením oznamujeme, že časopis Filosofie dnes se stal součástí "Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice", o který se opírá "Metodika hodnocení výsledků výzkumu a vývoje" a články v něm publikované tedy budou bodově ohodnoceny.
 
Publikováno: 2010-06-30 Více...
 

Výzva k zasílání příspěvků

 
Vyzýváme potenciální přispěvětele, aby nám posílali příspěvky - jsme otevřeni jakýmkoli textům, které odpovídají zaměření časopisu; budeme nicméně publikovat pouze ty, které budou posouzeny jako odborně na výši.  
Publikováno: 2009-10-16 Více...
 

Filosofie dnes startuje

 
Časopis Filosofie dnes, vydávaný Katedrou filosofie a společenských věd na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové, předkládá své první číslo. Časopis si klade za cíl publikovat texty napsané ne proto, že si někdo potřebuje připsat body, ale proto, že se z nich čtenáři mohou něco zajímavého dozvědět.  
Publikováno: 2009-09-24 Více...
 
1 - 6 z 6 položek